Казка літа починається

«Казка літа починається»
Свято під такою назвою з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулось у Вовчику. Біля ошатного Вовчицького районного краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка зібралися хлопчики й дівчатка з Березоточі, Вовчика, Лубен, Литвяків, Снітина. Протягом дійства всього було доволі – посмішок, спілкування, розваг…
Красуня Весна передала естафету володарювання наступними трьома місяцями сонячному Літу. Зачарував парад казкових героїв і чудовий танець, коли персонажі відомих творів згуртували навколо себе усіх – і дітей,  і дорослих. Керівники гуртків декоративно-прикладного мистецтва районного ЦДЮТ захоплююче провели для учасників свята майстер-класи. Працівники Вовчицького БК підготували цікаві конкурси. Усі разом раділи виступам яскравих мистецьких зірочок. Відкрили виставку робіт вихованців гуртків районного центру дитячої та юнацької творчості у картинній галереї музею.

Разом з дітлахами раділи святу, вітали їх з початком літа – пори канікул — перший заступник голови РДА Сергій Сіряченко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, депутат районної ради Лідія Різуненко. Відпочивали разом з малечею голова спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїса Кошель та її заступник Валентина Сьомак, депутат Лубенської міської ради Наталія Сухонос, які пригостили учасників дійства солодощами та святковим пирогом. Всі щиро вітали малечу зі святом, бажали чудового літнього відпочинку та водили веселі хороводи, як у дитинстві.

Смачний куліш, узвар, солодощі – усім цим посмакували досхочу. А головне – гарно провели час, отримали насолоду від побаченого і почутого. Скільки талановитих, веселих, натхненних, чудових дітлахів зростила благословенна Богом земля!

Тож вдячність усім, хто долучився до проведення свята.  А це: відділи культури і туризму, освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (нач. Людмила Пазенко та Юлія Білокінь);  Центр дитячої та юнацької творчості (дир. Валентина Моша, методист Неля Пашкова); опорний заклад «Вовчицька ЗОШ І-ІІІст. — ліцей» (дир. Володимир Костюк)

Тож початок чарівної казки літа видався яскравим і захоплюючим. І віриться, що і головна її частина буде насичена не менш цікавим глибоким змістом.