ЛУБЕНЩИНА ВШАНОВУЄ ДОБРОВОЛЬЦІВ

ЛУБЕНЩИНА ВШАНОВУЄ ДОБРОВОЛЬЦІВ У березні 2014 року в Україні почали формуватися перші добровольчі загони, а 17 січня 2017 року з  метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності , суверенітету і територіальної цілісності України Верховна Рада своїм рішенням встановила відзначення щороку 14 березня Дня українського добровольця. Воїнами доброї волі для сучасників стали українці, котрі першими, майже без зброї, проте натхненні великою силою волі, патріотичним нескореним  духом, стали на захист Батьківщини.

Сьогодні, 14 березня, лубенських добровольців запросили на святкову зустріч. Від імені голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко та колективу адміністрації присутніх у залі привітав заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, захоплюючись силою духу і патріотизмом українських воїнів. Численні грамоти та відзнаки були вручені під час заходу. Зокрема, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено Артема Литовку, Романа Сердюка, Максима Водоп’яна, Олександра Сердюкова, Сергія Назаренка, Євгена Бублика, Сергія Бурлика, Сергія Зуєва, Івана Макеєва, Віктора Гордієнка, Романа Супоненка, Романа Возняка, Олександра В’юницького.

Добровольці стали ідеологічною основою нової української армії. За цим званням, як наголосив голова громадської організації «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної  операції» Леонід Шабля, велика відповідальність. Саме на крові добровольців відбулася стабілізація у військових діях. Громадська організація, очолювана Леонідом Шаблею, проводить велику патріотичну роботу серед громадськості та підростаючого покоління. Враховуючи велику роль громадських активістів у суспільно-політичному і громадському житті району, їх нагороджено подякою райдержадміністрації.

Насиченим і яскравим доповненням заходу став святковий концерт за участі Насті Білик, Алли Самозвон, Олексія Звержинського, Ані Сергієнко і Дарини Губренко, Наталії Карпенко, Анатолія Куценка, Ірини Ліхачової, Петра Андріцьо, учасників циркової студії «Маска» та колективу бального танцю «Тандем».