ЛУБЕНЩИНУ ВІДВІДАВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

ЛУБЕНЩИНУ ВІДВІДАВ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН 2 липня під час робочої поїздки Полтавщиною глава Уряду Володимир Гройсман відвідав Лубенський район, зокрема ознайомився з ремонтом дороги державного значення  М-03 Київ-Харків-Довжанський, зустрівся з тво голови облдержадміністрації Олегом Пруглом, головою обласної ради Олександром Біленьким, в. о. голови райдержадміністрації Сергієм Сіряченком, міським головою Лубен Олександром Грицаєнком.

Під час розмови із представниками засобів масової інформації Володимир Гройсман зосередив увагу на ремонті та реконструкції доріг, зауваживши, що з 2017 року постійно відбувається фінансування системи будівництва доріг, створено дорожній фонд та напрацьовано механізми його наповнення. План з будівництва доріг буде успішним, якщо його системно виконувати, наголосив Прем’єр-міністр, при цьому сказав, що слід звернути увагу на ремонт доріг між районами. Загалом, за його словами, завданням є організація будівництва доріг по всій країні.  «Для мене, як для Прем’єр-міністра, важливим є будувати і створювати. Я вважаю, що далі потрібно сконцентруватися на зростанні національної економіки. Вважаю себе соціальним Прем’єром, тому в пріоритеті – збільшення пенсій і заробітних плат», - наголосив Володимир Гройсман, потому зосередив увагу на вартості житлово-комунальних послуг та завищених тарифах на теплопостачання, що потрібно буде вирішувати з органами місцевого самоврядування.