ЛУБЕНСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ (ДИРЕКТОР ІРИНА ХАРЧЕНКО) НАЛАГОДЖЕНА ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ГОЛОВАМИ СІЛЬСЬКИХ РАД

Версія для друкуВерсія для друку

ЛУБЕНСЬКИМ РАЙОННИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ (ДИРЕКТОР ІРИНА ХАРЧЕНКО) НАЛАГОДЖЕНА ТІСНА СПІВПРАЦЯ З ГОЛОВАМИ

СІЛЬСЬКИХ  РАД

Днями фахівцем Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено плановий виїзд до сіл району.

В ході зустрічі з сільскими головами було розроблено механізм роботи щодо допомоги сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки. Як результат такої співпраці, члени даних сімей отримали якісні інформаційні, соціально – побутові та психологічні послуги. Також з метою усунення та профілактики негативних явищ, що можуть позначитись на здоров’ї та житті дітей, з батьками проведено профілактично - роз’яснювальну роботу про  відповідальність  за неналежне виконання батьківських обов’язків та проявів домашнього насильства. До того ж батьки отримали  рекомендації від фахівців служб щодо раціонального планування сімейного бюджету та використання коштів.

 Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте людей, які перебувають у такому становищі, звертайтесь до  Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Лубни, пл. ак. О. Бекетова, 19, к. 50. Контактний телефон: 74-803.

Наверх ↑