Мешканці Засульської сільської ради вимагають відновити маршрут Лубни-Новооріхівка

Мешканці  Засульської сільської ради вимагають відновити маршрут Лубни-Новооріхівка Сьогодні в.о. голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко та заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Любов Логвин зустрілися з мешканцями колишніх Оріхівської та Войнихівської сільських рад (нинішня Засульська сільська рада), котрі тимчасово блокували рух транспорту по трасі Київ-Харків-Довжанський у районі с. Войниха. Мітингувальники вимагали від влади відновити автобусний маршрут Лубни-Новооріхівка, який забезпечував пасажирське перевезення у кількох населених пунктах. Порушуючи умови договору, перевізник самовільно призупинив перевезення громадян, мотивуючи збитковістю маршруту.

Представники районної влади разом із заступником начальника відділу транспорту управління інфраструктури ОДА Сергієм Гайдарем домовилися з представниками громадськості впродовж тижня знайти перевізника, який тимчасово забезпечить перевезення населення. У цей час буде проведено обстеження маршруту на предмет його збитковості та вирішуватиметься питання укладення договору на перевезення громадян з іншим підприємцем.