«МИ НАВІКИ Є НАРОДОМ УКРАЇНСЬКИМ В УКРАЇНІ»

«МИ НАВІКИ Є НАРОДОМ УКРАЇНСЬКИМ В УКРАЇНІ» Урочиста мить підняття Державного Прапора України у переддень Дня незалежності України об’єднала непохитною вірою у світле майбутнє нашої держави багатьох лубенців та гостей, які зібралися біля адмінприміщення райдержадміністрації: голову райдержадміністрації Тетяну Качаненко, голову районної ради Григорія Угляницю, депутатів обласної ради Ларису Сухопар, Владислава Мостовенка та Руслана Ляшка, працівників райдержадміністрації та районної ради, учнівську молодь, громадськість, представників політичних сил та громадських організацій. 23 серпня о 9 годині, дотримуючись військового ритуалу, був внесений Державний Прапор України. Право його підняти надали учаснику АТО Павлу Демурі та ройовій рою «Сіроманці» Вовчицького ліцею Катерині Василенко.

З нагоди свята з вітальним словом до лубенців звернулися голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко та голова районної ради Григорій Угляниця. «Приємно в черговий раз знаходитися тут напередодні чудового дня, який ми маємо змогу спільно святкувати. Для українців найголовніше мати свою державу, берегти свою ідентичність», - наголосила голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, підкресливши, що процвітання і добробут нашої країни залежить від кожного з нас.

Урочисту мить свята продовжили відкриттям оновленої Дошки Пошани Лубенського району. Рішення колегії райдержадміністрації зачитала керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, а вітали осіб, занесених на Дошку Пошани, голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко та голова районної ради Григорій Угляниця.  Від нагороджених слово мала Вікторія Левенко, начальник відділу з питань організації діяльності ЦНАПу, кращий адміністратор області.

В урочистій обстановці були вручені паспорти громадянина України.

Святкові привітання продовжив Леонід Шабля, голова Спілки ветеранів АТО, нагородивши грамотою громадської організації лікаря обласного госпіталю Любов Падалко

Святковості заходу надавали виступи талановитих артистів з Новооріхівки, зокрема, колективу «Дивосвіт», занесеного цьогоріч на Дошку пошани.

Урочистості продовжилися тематичним концертом, а виступи надзвичайно талановитих лубенців: Анатолія Куценка, Любові та Андрія Соколиків, Надії Клепач і з Вовчика та її тезки з Клепачів, вокального ансамблю «Ліра», Наталії Маложон та Валентини Дараган, танцювального ансамблю «Водограй», учасників циркової студії «Маска» Матвія Леоненка і Даші Горбатенко, Віталія Загорулька щоразу розкривали любов до нашої держави.

Під час заходу депутати обласної ради вручили нагрудні знаки «За вірність народу України» учасникам АТО Олександру Сердюкову, Сергію Ярошенку, Євгенію Бублику, Сергію Ярошенку.