«На крилах мрій до зір високих»: у Калайдинцях провели день відкритих дверей

Версія для друкуВерсія для друку

«На крилах мрій до зір високих»: у Калайдинцях провели день відкритих дверей Новий шкільний автобус, обладнаний сучасною спортивною технікою тренажерний зал, дитячий ігровий майданчик, 3D-принтер, сучасний телевізор, а в найближчій перспективі – спортивний майданчик зі штучним покриттям – такі подарунки опорний заклад «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова» отримав з нагоди дня відкритих дверей, який святково й піднесено проходив сьогодні, 18 травня, у стінах навчального закладу.

Майже рік тому Калайдинцівська школа пере форматувалася в опорний заклад, причому першою в районі обравши новий освітній напрямок. «Цей навчальний заклад має серйозний фундамент. Однак, розуміємо, що опорний заклад повинен відповідати усім вимогам сьогодення. Районна виконавча влада спільно з депутатами усіх рівнів, з неабиякою підтримкою обласної влади в особі голови облдержадміністрації Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького, сільської ради намагається втілювати у життя ідеї адміністрації школи. Все це робиться для дітей, для нашого майбутнього. Всі ми об’єднали свої зусилля задля підростаючого покоління», - сказала у своєму вітальному слові під час урочистої частини заходу голова районної державної адміністрації Тетяна Качаненко. Враховуючи тісну співпрацю та надійну підтримку більшості проектів, очільниця району відзначила грамотами та подяками окремих осіб, а це: депутати обласної ради Лариса Сухопар та Василь Стасовський, депутати районної ради Тетяна Гребінник та Володимир Тихович, громадські активісти Віктор Сивуха та Олександр Клюшник, головний лікар станції швидкої медичної допомоги Юрій Палига.

Сьогоднішній день справді виявився надзвичайно насиченим і багатим на приємне спілкування. Разом із керівниками району на свято школи у Калайдинці приїхали народний депутат України Руслан Богдан, депутати обласної ради Лариса Сухопар та Василь Стасовський, депутати районної ради Тетяна Гребінник та Лідія Різуненко, міський голова Олександр Грицаєнко, радник голови райдержадміністрації Олександр Жалдак, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, шанована мистецька інтелігенція, учні та вчителі інших навчальних закладів району.

Гостей зустрічав директор опорного закладу, депутат районної ради, голова постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення Сергій Мисник, котрий подякував присутнім за підтримку та розуміння проблем навчального закладу. Особливі слова вдячності Сергій Іванович висловив на адресу сільського голови Калайдинцівської сільської ради Василя Гави, адже 700 тис.грн. із сільського бюджету спрямовані саме на школу.

Впродовж заходу були названі надійні друзі і благодійники закладу, презентовано подарунки, які так потрібні для школи і зроблять навчання дітей більш комфортним, а заняття спортом більш цікавим. Особливим піднесенням були наповнені виступи дітей, котрі не приховували своєї гордості за рідну школу, а найбільш очікувана частина заходу – зустріч із відомими майстрами мистецтва – не лишила байдужим нікого. Із великим захопленням присутні зустрічали ведучу мистецьких програм національного радіо Ніну Шаварську, відомого політика, поета і перекладача Олександра Мороза та народного артиста України, Героя України Анатолія Паламаренка. Їхня щирість і глибина, тонке розуміння життя і вболівання за долю рідної країни зачарували і дорослих, і малих.

Після завершення заходу відбулося освячення шкільного автобуса та відвідування тренажерного залу й ігрового дитячого майданчика.

Наверх ↑