На Лубенщині перевіряли перевізників

На Лубенщині перевіряли перевізників

5 вересня на виконання розпорядження голови облдержадміністрації №132 від 27.02.2019 року «Про обласну робочу групу з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень в Полтавській області» відбувся виїзний контроль за дотриманням чинного законодавства суб’єктами, що надають послуги  з перевезень пасажирів автомобільним транспортом у Лубенському районі.

У роботі виїзної робочої групи взяли участь працівники відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, – начальник відділу Любов Логвин та головний спеціаліст Валентина Горбань, - представники Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у місті Лубни, та головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Юлія Бойко.

Перевірка відбувалася в рамках Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями, затвердженого Міністром інфраструктури України від 20.12.2018 року.