НА ЛУБЕНЩИНІ ПРОХОДИТЬ АКЦІЯ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК»

НА ЛУБЕНЩИНІ ПРОХОДИТЬ АКЦІЯ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК» Родина Сергія і Тамари Мельників виховує шестеро дітей, меншому з них лише кілька місяців. Ця сім’я – унікальна і непересічна не лише для Духового, але й для всієї Лубенщини,  адже у щоденному житті, поглядах, стосунках культивують великодушність, милосердя, увагу, любов до ближнього. Це найбільші цінності не лише для людини, але й для українського народу, які уособлюють його душу і характер.

Напередодні світлого свята заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, сільський голова Духівської сільської ради Валентина Далада, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь завітали до родини Мельників з традиційними  великодніми смаколиками та щирими побажаннями добробуту, затишку та злагоди.

Нехай прийдешнє свято подарує нам усім надію, наповнить серця світлом та щирістю, збереже віру, подарує натхнення, розуміння і терпіння.

В рамках проведення акції «Великодній кошик» продуктові набори вручені сім’ям, де виховуються діти, загиблих в АТО військових, сім’ї, які потребують особливої уваги і піклування, багатодітні сім’ї.