На Лубенщині триває ремонт доріг та проходять заходи з весняного благоустрою

На Лубенщині триває ремонт доріг та проходять заходи з весняного благоустрою

На замовлення агентства місцевих доріг у Полтавській області, з настанням сприятливих погодних умов на Лубенщині активно розпочато поточний дрібний ремонт автодоріг місцевого значення.

Значний обсяг робіт із планування узбіч автогрейдером, видалення порослі, фрезерування аварійних ділянок та укладення асфальтобетону картами виконано на автомобільній дорозі М03-Лубни (О1713356). Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ШБУ-9» (директор Володимир Тетерятников).

За словами голови райдержадміністрації Олександра Циганенка, погодні умови цього року дали можливість розпочати ремонт доріг у районі раніше ніж зазвичай, зокрема й визначеної автодороги М03-Лубни у межах Лубенського району. Станом на 6 квітня заплановані обсяги робіт на цій дорозі виконані повністю.

Завдяки співпраці обласної та місцевої влади, скоординованості дій з підрядною організацією вдається вирішувати чимало питань.