На Лубенщині відзначили Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України

На Лубенщині відзначили Міжнародний день волонтера та День Збройних Сил України Святкова зустріч з нагоди подвійного свята відбулася сьогодні у районному будинку культури й зібрала разом численних лубенців, причетних до відзначення цих свят. З вдячністю вшанувати тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизни, тих, хто нині стоїть на захисті держави, забезпечуючи мир і спокій наших громадян, і тих, хто готовий жертвувати своїм часом, коштами, щоб надати допомогу тим, хто цього потребує.

Урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтера, 26-ї річниці Збройних Сил України відвідали голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Маргарита Комарова, керуючий справами Засульської сільської ради Сергій Бойко, депутат обласної ради Олександр Сірик та багато інших, передовсім тих, хто має безпосереднє відношення до святкових дат.

Відтак, у своєму вітальному виступі голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко знайшла найкращі слова вітань на адресу волонтерів та військовослужбовців, дякуючи за співпрацю, спрямовану на процвітання Лубенського району. За її словами, у вкрай важких умовах наші військові зуміли наростити свою міць і утримати агресора на східних рубежах України, виявивши найкращі патріотичні почуття, демонструючи гідність та самовідданість у справі  служіння Батьківщині. Водночас неабияку самовідданість і небайдужість постійно демонструють лубенські волонтери, надаючи суттєву допомогу нашим солдатам.

Святкові поздоровлення зі сцени усім присутнім надсилали голова районної ради Григорій Угляниця, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами Засульської сільської ради Сергій Бойко.

Впродовж урочистостей були вручені численні відзнаки та грамоти, якими засвідчили повагу до військовослужбовців та волонтерів.

Присутні вшанували пам’ять земляків, загиблих під час проведення АТО, хвилиною мовчання.

Безперечно, міць української держави у єдності армії та народу. Тож, впродовж заходу звучали вітання від військового комісара Лубенського районного військового комісаріату, підполковника Віталія Лучного, керівника штабу сприяння руху «За єдину Україну», радника голови райдержадміністрації Олександра Жалдака, заступника голови спілки ветеранів АТО Дмитра Сацького, заступник голови громадської організації ветеранів АТО, ЗСУ та воїнів Афганістану Василь Каптєлий.

Лубенські артисти підготували тематичний концерт, який став хорошим доповненням святкових урочистостей і подарував піднесений настрій усім присутнім у залі.