Новооріхівські дошкільнята отримали новий ігровий майданчик

Новооріхівські дошкільнята отримали новий ігровий майданчик      У перший день літа Новооріхівський дошкільний заклад приймав гостей. Привітати малят з Днем захисту дітей завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, депутат обласної ради Сергій Соловей, депутати районної ради Віктор Ступка та Лідія Різуненко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь. Гостей зустрічали сільський голова Новооріхівської сільської ради Станіслав Ігнатенко, директор школи Оксана Магура, почесний директор школи Микола Крутій  та керівник дитячого садочка Лариса Артемова.

Для вихованців дошкільного закладу було встановлено сучасний ігровий майданчик: гойдалки, каруселі, яскраві альтанки, де можна відпочити та сховатися від палючого літнього сонця чи дощу. Щаслива малеча кинулася випробовувати новинки. За активну громадську роботу та участь у житті села було вручено подяки районної державної адміністрації Сергію Солов’ю та Лідії Різуненко.

Дітвора приготувала для гостей чудовий концерт, вони співали, танцювали та навіть влаштували міні-оркестр народних інструментів. Натомість їх обдарували солодкими подарунками від райдержадміністрації.