Обговорили питання фінансового стану галузей соціальної сфери

Обговорили питання фінансового стану галузей соціальної сфери 27 липня у голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко відбулася робоча зустріч з радником голови облдержадміністрації Сергієм Корнієнком та громадським активістом Василем Гальченком.

Учасники зустрічі детально обговорили фінансовий стан галузей освіти та культури і  необхідність вирішення питання про додаткове виділення коштів для виплати заробітної плати та сплати за енергоносії закладів соціальної сфери. Йшлося також про налагодження співпраці з депутатським корпусом Лубенської міської ради у напрямку спільного утримання гуртків художньої самодіяльності районного будинку культури, які відвідують міські мешканці.

«У нас є серйозні показники у роботі, є питання, які ми вирішуємо самостійно, однак є спільні проблеми, які потребують сприяння і допомоги», - підкреслила Тетяна Качаненко.