Обговорили питання виконання бюджету та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг і призначення житлових субсидій населенню з 1 жовтня 2019 року 18 вересня у райдержадміністрації відбулася нарада для сільських голів, старост, уповноважених осіб, визначених виконавчими комітетами сільських рад для прийняття документів на призначення житлових субсидій, представників організацій-надавачів послуг та філії АТ «Ощадбанк», працівників територіального центру соціального обслуговування, яку відкрила голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, наголосивши на важливості винесених на розгляд питань.

Начальник управління Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць зупинився на питанні перспектив виконання бюджету 2019 року та формування бюджету 2020 року.

Детально обговорили низку соціальних питань.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Ісаєнко ознайомила присутніх з порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та змінами до порядку призначення житлових субсидій з 1 жовтня 2019 року. Також зупинилася на питанні верифікації допомог, субсидій та інших соціальних виплат, які здійснюються за рахунок державних коштів.

В обговоренні питань взяли участь сільські голови, старости, представники організацій-надавачів послуг.