Перша у цьому році дитина на Лубенщині народилася у Березоточі

Перша у цьому році дитина на Лубенщині народилася у Березоточі
Цього року перше новонароджене немовля району побачило світ  21 січня. Мешканка Березоточі Олена Шматко стала щасливою мамою сина Матвія. На сьогодні породілля та немовля вже вдома, почувають себе добре й незабаром збираються святкувати перший маленький день народження.
Підтримуючи традицію багатьох років, 18 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, сільський голова Березотіцької, сільської ради Надія Білокур, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, в.о. головного лікаря Лубенського  центру ПМСД Вадим Шупейко відвідали молоду родину аби привітати зі знаменною подією та вручити подарунки.
Очільниця району Тетяна Качаненко, вручаючи подарунки, придбані за кошти районного бюджету, побажала новонародженому маляті – здоров’я та щастя, молодій матусі - добра та радості, терпіння та любові, та подякувала за те, що громада району збагатилася ще одним громадянином.
Хай зростає маленький Матвій, радуючи рідних та протоптуючи власну стежку успіху, перемог та здобутків.