Привітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

Версія для друкуВерсія для друку

Привітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі лубенського краю! Ось і відходить у історію 2017 рік. Це був добрий час, хоч і непростий. Багато зроблено, не менше заплановано на майбутнє. Нам вдалося подолати всі виклики, виконати бюджет та всі заплановані заходи. А труднощі лише згуртували лубенську громаду у вирішенні багатьох проблем, зміцнили нашу віру у краще майбутнє України.

Тож тепер ми з вірою та надією з нетерпінням чекаємо новорічних та різдвяних свят, плануємо зустріч із Новим 2018 роком, який принесе із собою нові звершення, очікування та перемоги.

Хочеться згадати тих, хто у різні часи доклав зусиль, щоб сьогодні ми з вами жили у незалежній демократичній державі, тих, хто дбав про утвердження та зміцнення нашої країни, тих, хто на східних рубежах боронить нашу Батьківщину від ворога. Багато зусиль районної влади, сільських рад, усієї громадськості цього року, як і попереднього, було спрямовано на підтримку та матеріальне забезпечення наших військових, допомогу демобілізованим учасникам АТО, їхнє оздоровлення та соціальний захист. Я вважаю, нинішній рік був насичений подіями, наповнений напруженою працею, глибоким змістом і надією. А все, чого вдалося досягти стало можливим завдяки усім нам, шановні лубенці, нашій згуртованості та небайдужості, нашій непохитній вірі та патріотизму. Тож прийміть щиру вдячність за активну життєву позицію, за те, що добрими справами творите сьогодення рідного краю, з любов’ю та натхненням самовіддано засіваєте щедру й родючу лубенську ниву.

Перегортаючи сторінку минулого року, ми вступаємо у Рік Новий, який ми створили своїми сьогоднішніми справами. Яким він стане – залежить від нас самих. Тож наповнімо своє майбутнє лише корисними справами, добрими словами і вчинками, зробімо його змістовним і радісним.

        

Дорогі лубенці!

 

Щиро вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай ваш дім наповниться добробутом та достатком, добром і затишком, злагодою і любов’ю, вірою в щасливе майбутнє, надією на здійснення найзаповітніших мрій і бажань. Нехай прийдешній рік стане для нашої рідної України роком миру, зростання, злагоди та процвітання.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                       Тетяна Качаненко

 

 

 

 

Наверх ↑