Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2020 рік

Виконувачем обов’язків голови  Лубенської районної державної адміністрації видано розпорядження від 31 січня 2020 року  №8 «Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації  на 2020 рік» зареєстроване в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 07 лютого 2020 року за № 20/20.

З текстом розпорядження ви можете ознайомитись за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 41.