Виконувачем обов’язків голови  Лубенської районної державної адміністрації видано розпорядження від 11 лютого 2020 року  №20 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги населенню Лубенського району за рахунок коштів районного бюджету», зареєстроване в Північно – Східному міжрегіональному  управлінні Міністерства юстиції 20 лютого 2020 року за № 45/45.

З текстом розпорядження ви можете ознайомитись за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 41.