Проведено відбір кандидатур для занесення на районну Дошку пошани у 2018 році

Проведено відбір кандидатур для занесення на районну Дошку пошани у 2018 році 23 липня відбулося засідання робочої групи із визначення кращих працівників у різних галузях, представників громадськості, обдарованої молоді для занесення у цьому році на районну Дошку пошани.

Відкрила засідання голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, озвучивши склад робочої групи, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації, та зачитала клопотання про відзначення окремих працівників та колективів шляхом занесення на районну Дошку пошани.

До райдержадміністрації надійшло ряд подань від підприємств, установ, організацій щодо відзначення успіхів окремих працівників та колективів. Кожен лист був ретельно вивчений та обговорений, попередній список кандидатур затверджений шляхом голосування членів робочої групи.

Довідково: Оновлена Дошка пошани Лубенського району щороку відкривається 23 серпня, напередодні Дня незалежності України.