Районна влада подбала про подарунки для дітей-учасників традиційного фестивалю дошкільної творчості 31 травня районний будинок культури вже традиційно став осередком дитячої творчості, адже багато років поспіль відбувається районний фестиваль дошкільної творчості, який має назву «Казкове дитинство».

Саме з нагоди Міжнародного дня захисту дітей вихованці дошкільних навчальних закладів району демонструють свої таланти, безпосередність, креативність, викликаючи щире захоплення у глядацького залу. Небиякий заряд бадьорості від споглядання концерту отримали присутні на заході голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Цього року у фестивалі взяли участь сорок дітей з усіх закладів  дошкільної освіти Лубенського району.

Свої здобутки  на святі показали і творчі колективи району: зразковий танцювальний колектив «Водограй» (керівник Л.Фесенко),  колектив східного танцю «Аміра» (керівник Т. Дацій), цирковий колектив «Маска» (керівник Н.Нестерук), «Арт-студія» (керівник О.Тесленко).

Оригінальний сценарій свята представили працівники відділу культури і туризму районної державної адміністрації. На святково прикрашеній сцені відбулося яскраве дитяче свято, у якому активну участь взяли глядачі. Ними були діти, що перебувають у пришкільних таборах. Вони захоплено вітали танець «Мій ангел» (Ісковецький ЗДО), цирковий номер «Кмітливі веселунчики» (Снітинський ЗДО), пісні «Мамине сонечко» (Берзотіцький ЗДО), «Сонечко» (Жданівський ЗДО), «Дитинство» (Калайдинцівський ЗДО), «Україночка мала» (Хорошківський ЗДО), гру на музичних інструментах «Маленькі віртуози» (Вовчицький ЗДО) та «Веселі музиканти» (Новооріхівський ЗДО).

Бурхливими оплесками глядачі зустріли юних декламаторів поезії Бойко Тетяну (Бієвецький ЗДО) «День захисту дітей», Мельника Миколу (Духівський ЗДО), «Дитинство», Чигрин Марію (Тарандинцівський ЗДО) «Рідна хата».

Маленькі артисти вразили присутніх музичною обдарованістю, артистизмом, різнобічністю захоплень, театралізованими дійствами.

Привітали дітей зі святом та побажали щасливого, радісного відпочинку голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь.

Учасники фестивалю отримали  позитивні емоції, солодощі, а дошкільнята  ще й іграшки, на придбання яких із районного бюджету через Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2018 рік виділені кошти у сумі 5 тис. грн.