СЬОГОДНІ — 30 РОКІВ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

СЬОГОДНІ — 30 РОКІВ СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ

Шановні учасники бойових дій, члени Лубенської Спілки ветеранів Афганістану!

25 червня 1990 р. була створена Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), яка об’єднала людей, що віддали частину свого життя виконанню військового обов’язку на території республіки Афганістан.

Це громадське об’єднання є взірцем мужності, порядності, активної громадської позиції.

Ви берете активну участь у суспільно-політичному житті регіону, виховуєте підростаюче покоління на прикладах патріотизму, організовуєте власні заходи і не забуваєте підтримувати у належному стані могили бойових побратимів, частина з вас, не роздумуючи, стала на захист Батьківщини на сході; ви – активні, небайдужі і цілеспрямовані.

Щиро вітаю вас з 30-ю річницею з дня утворення Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)!

Бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного затишку та спокою, єднання і процвітання громадській організації, упевненості і стабільності.

Голова районної

державної адміністрації                                             Олександр Циганенко