У Хитцях відсвяткували День села

У Хитцях відсвяткували День села У день величного християнського свята – другого Спаса, який в народі називають «яблучним», у невеличкому селі Хитці Калайдинцівської сільської ради відзначили День села. До приміщення клубу поспішали дорослі, діти, аби порадіти черговій зустрічі, спілкуванню, виступам учасників художньої самодіяльності Клепачівського клубу.

Вітаючи зі святом, сільський голова Василь Гава не шкодував слів вдячності людям, які творили і творять історію краю, особливою увагою оточив найстарших жителів Хитців, серпневих іменинників, новостворену подружню пару, громадських активістів. Усі вони отримали подарунки і пісенні вітання від народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Калина» та учасника програми «Фольк-musiс» Першого Національного телеканалу колективу «Берегиня» (кер.Ю.Кісіль, Г.Михайленко).

Людмила Пазенко – начальник відділу культури і туризму – відзначила, що День села  - це прекрасна нагода «віддати шану своїй «малій» батьківщині», звідки пролягла дорога кожного у доросле самостійне життя; подякувати односельцям, зустріч з якими завжди дарує незабутні враження; ровесникам, спілкування с котрими є прекрасною нагодою повернутися в роки безтурботного дитинства , чарівної юності.

Організатори свята пригощали смачною кашею, варениками, бутербродами. Люди не поспішали розходитись. Спілкувалися, згадували, мріяли і вірили, що через рік обов’язково зустрінуться знову, бо відзначати День села стало доброю традицією, яку потрібно берегти.