У Лубенському районі виявлено спалах АЧС

У Лубенському районі виявлено спалах АЧС Під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, під час якого заслухано питання про встановлення карантину щодо африканської чуми свиней на території свино-товарної ферми СФГ «Перлина» с. Карпилівка. Заслухавши та обговоривши інформацію начальника Лубенського міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби Андрія Грищука, було запропоновано задля швидкої локалізації, ліквідації та розповсюдження АЧС на територію Лубенського району провести повне знищення всього наявного поголів’я СФГ «Перлина». Комісія вирішила неухильно дотримуватися розробленого плану заходів.