«У людей не повинно бути нарікань на якість медичних послуг», - голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко Сьогодні, 23 січня, голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко провела нараду, під час якої розглядалися важливі аспекти реформування галузі охорони здоров’я, стан медичної сфери вцілому і її готовність до впровадження реформ, покращення надання медичних послуг тощо.

У зустрічі брали участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Євгеній Сірченко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайло Новаковський та працівники ПМСД. На сьогодні, як стало відомо під час наради, центром ПМСД упорядковано штатну чисельність працівників відповідно до законодавства з мінімальною шкодою для працівників. При цьому ще є питання фінансового характеру, які необхідно вирішити. Тому присутні розглянули різні шляхи, завдяки яким ситуацію вдасться утримати на належному рівні.

Зі свого боку очільниця району Тетяна Качаненко висловила власне бачення впровадження медичної реформи, поставивши конкретні завдання районним службам. Передовсім слід випрацювати систему ПМСД відповідно до нормативів МОЗ, довести реальні цифри по кількості населення сільським головам, провести роботу з лікарями щодо укладення договорів з населенням та забезпечення району якісними медичними послугами, передбачити кошти на навчання, забезпечення якісним Інтернетом та  встановлення медичних програм. Все це, як наголосила Тетяна Качаненко, цілком реально реалізувати провівши необхідні розрахунки та визначивши першочергові кроки.