У НОВООРІХІВСЬКІЙ ШКОЛІ СТВОРИЛИ ФІЛЬМ ПРО СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

У НОВООРІХІВСЬКІЙ ШКОЛІ СТВОРИЛИ ФІЛЬМ ПРО СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ Пропаганда здорового способу життя та занять спортом є одним із пріоритетних завдань Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. ім. О.Г.Лелеченка та волонтерського загону (керівник О.О.Магура).  Учні  стали учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращій фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього» у 2018-2019 навчальному році, в якому висвітлили спортивне життя школярів та молоді села.

Волонтери Корнієнко В., Береза Т., Біньковська Я., Микитенко В. стали ініціаторами створення фільму, залучивши вчителів (Голуб В.М., Лупинос О.С., Ситник С.П.), і учнів ( Колядич К., 9 кл., Гарбуз М., 9 кл., Гузік А., 7 кл., Таран В., 7 кл.), в якому показали різні напрямки спортивної роботи закладу, участь вихованців у спортивних змаганнях різного спрямування, заняття фізкультурою в вільний час.

Відеоролик під назвою «Країна майбутнього!» в номінації «Швидше, вище, сильніше!» посів ІІ місце в області.

Автор ідеї – керівник гуртка «Юний волонтер» центру дитячої та юнацької творчості  Магура О.О.