Учасники районного огляду-конкурсу «Веселка» підкорили журі креативністю і хорошою підготовкою 21 березня відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Веселка». Цікаве мистецьке дійство, під час якого  вихованці розкривають свій творчий потенціал.

Глядачі вітали учасників конкурсу бурхливими оплесками і з приємністю спостерігали за цікавою та змістовною програмою виступу, як колективів так і окремих виконавців. Творчі колективи із 7 шкіл району представили номери у наступних номінаціях: вокальний, хореографічний, інструментальний, оригінальний жанр та  малі театральні форми. Перед оголошенням результатів до всіх учасників і глядачів огляду-конкурсу художньої самодіяльності звернулася директор районного центру творчості Валентина Моша : «У нашому районі навчається дуже багато талановитої молоді. Радує те, що ви у вільний від навчання час цікавитесь культурою та мистецтвом. Висловлюю вдячність педагогічним працівникам за надзвичайно цікаву й змістовну роботу з дітьми». Результат конкурсу для багатьох був інтригуючим. Журі, а це викладачі Лубенської музичної школи, зазначило, що рівень підготовленості учасників виявився досить різний, адже вимоги до конкурсантів були за багатьма критеріями. А тому маємо переможців, які будуть представляти Лубенський район на обласному етапі: Діана Шкарбань (керівник Ольга Босікова), вокальний ансамбль «Веселі нотки» (керівник Анна Кузьменко)  опорний заклад «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІступенів», хореографічний колектив «Водограй» (керівник Сніжана Ситник), ансамбль ложкарів «Домісолька» (керівник Неля Крикливець) Новооріхівська ЗШ І-ІІІступенів та Анастасія Білик (керівник Ярина Лукашенко) Духівської ЗШ І-ІІІступенів.   Всім учасникам  були вручені солодкі призи.