Урочистості з нагоди Дня рятівника

14 вересня у приміщенні Лубенського відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника, під час яких керівники району та міста вітали з професійним святом особовий склад відділу та відзначали кращих .

Працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, громадян, які зробили помітний  внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей, щиро вітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Олександр Грицаєнко, начальник відділу цивільної оборони та мобілізаційного захисту Микола Чудак.

За сумлінне виконання службових обов’язків , високий професіоналізм,  вагомий особистий внесок у підтримання боєготовності підрозділу, ліквідацію наслідків надзвичайних подій і  ситуацій Тетяна Качаненко вручила грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам відділу ГУ ДСНС.

Отримали вогнеборці відзнаки  за сумлінну службу і від керівництва міста та привітання від  першого керманича  підрозділу Миколи Устименка, сільського голови Засульської сільської ради Сергія Бондаренка, керівництва  Лубенського відділу ГУ ДСНС України у Полтавській області, колег.