УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВАКАНСІЮ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ!

УВАГА! ОГОЛОШЕНО ВАКАНСІЮ ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ!

З 16 березня 2017 року в Україні Постановою Кабінету Міністрів України № 148 законодавчо запроваджена послуга патронату над дитиною.
         Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

Фінансування послуг патронату складається з:
- оплати послуги праці патронатного вихователя,
- соціальних виплат на дітей, влаштованих під патронат.
Розмір оплати послуг патронатного вихователя прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи – 10510 грн (2102х5).
Розмір соціальної допомоги на кожну дитину під патронатом становить 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю - 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на місяць, а саме:
– для дітей до 6 років – 4 447,50 грн.
– для дітей від 6 до 18 років – 5 545 грн.
– для дітей з інвалідністю до 6 років – 6 226,50 грн.

Таким чином, мінімальна сума грошового забезпечення в місяць може складати понад 14 тис. грн.

Якщо ви вирішили стати патронатним вихователем, звертайтеся до Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Ми знаходимося за адресою м.Лубни, пл.. академіка О. Бекетова, 19, каб. 50 телефон 74-803.