ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ОПРАЦЮВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПОДІЛУ ОБЛАСТІ 1 липня виконувачем обов’язки голови райдержадміністрації Сергієм Сіряченком, за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, представників районних структур відбулася нарада, під час якої обговорили перспективний план адміністративно-територіального устрою Полтавської області.

Відповідно до запропонованої моделі, на Полтавщині буде утворено чотири райони: Полтавський, Кременчуцький, Миргородський та Лубенський. До Лубенського району мають відійти навколишні Оржицький, Пирятинський, Семенівський, Гребінківський, Чорнухинський райони і 12 об’єднаних територіальних громад у межах цих районів. Однак, у запропонованій схемі не враховані вкрай важливі складові, пов’язані із транспортним сполученням, міжрайонними структурами, що об’єднують Лубенський і Лохвицький райони. До того ж, Шеківська сільська рада увійшла до Сенчанської ОТГ лише за умов територіальної приналежності до Лубенського району. Тому, на думку районних структур, цілком логічно, аби Лохвицький район у перспективі теж входив до складу Лубенського. Наразі районні служби опрацьовують схему поділу області та готують обґрунтовані пропозиції для подання в ОДА.