Відбулася робоча зустріч з питань роботи закладів освіти у 2018 році

Відбулася робоча зустріч з питань роботи закладів освіти у 2018 році 23 січня головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко проведено нараду, участь у якій взяли заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Євгеній Сірченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь.

Йшлося передовсім про фінансовий стан галузі освіти у поточному році: у зв’язку з тим, що коштів для забезпечення обслуговуючого персоналу навчальних закладів та оплати енергоносіїв недостатньо. Присутні обговорили шляхи винайдення резервів для функціонування закладів та забезпечення їхнього фінансування.

За підсумками наради відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту отримав доручення відпрацювати пропозиції, які заплановано обговорити під час наради за участю директорів шкіл 26 січня.