ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ВІДПРАВКА ПРИЗОВНИКІВ

ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ВІДПРАВКА ПРИЗОВНИКІВ 22 квітня у Лубенському районному військовому комісаріаті відбулася урочиста відправка призовників  на строкову військову службу до Збройних Сил України. З вітальним словом та настановами до молодого поповнення звернувся військовий комісар, підполковник Валерій Пицяк,  виконувач обов’язків голови Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко та секретар Лубенської міської ради Олександр Карпець.

Сергій Сіряченко, звертаючись до присутніх новобранців, побажав відповідальності та мужності на шляху дорослішання. «Служба у лавах Збройних Сил України – почесна місія для кожного з юнаків, яка загартовує і тіло і дух», - наголосив Сергій Миколайович, бажаючи присутнім доброї служби.