Відбулося засідання штабу територіальної оборони Лубенського району

Відбулося засідання штабу територіальної оборони Лубенського району Виконуючи розпорядження голови облдержадміністрації від 29.11.2018 № 1011 «Про забезпечення системи заходів оборони у Полтавській області», 5 грудня головою райдержадміністрації, начальником району територіальної оборони Тетяною Качаненко проведено засідання штабу територіальної оборони, у якому взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, голова районної ради Григорій Угляниця, представники сусідніх районів, військкоматів, правоохоронних органів, відповідних служб.

Відповідальні виконавці детально ознайомилися із завданнями, висловили власне бачення й окреслили можливості. За словами Тетяни Качаненко, перед структурами поставленні певні завдання, тому слід чітко усвідомити свої обов’язки для проведення необхідних робіт.