Виїзне засідання Громадської ради і тематична виставка сільських рад: у районі обговорили заходи до Дня незалежності України

Виїзне засідання Громадської ради і тематична  виставка сільських рад: у районі обговорили заходи до Дня незалежності України На Лубенщині триває підготовка до проведення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. У рамках цьогорічного святкування – найрізноманітніші заходи культурно-мистецького та спортивного спрямування, творчі звіти, Дні села тощо.

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, заступника голови громадської ради Фелікса Банкова, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації відбулося засідання Організаційного комітету, під час якого обговорено заплановані заходи, рівень їх підготовки, звернено увагу на ті питання, які потребують доопрацювання.

Серед вагомих заходів цьогорічного святкування – виїзне засідання Громадської ради при райдержадміністрації, яке відбудеться 16 серпня на території Новооріхівської та Вовчицької сільських рад.

Традиційно 23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України о 9 годині біля адмінприміщення райдержадміністрації відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України, вручення паспортів громадянина України юнакам та дівчатам у рамках акції «Я – громадянин України» та урочисте відкриття оновленої дошки пошани Лубенського району.

Районне свято відбудеться 24 серпня о 10.00  у с. Ісківці,  в програмі якого урочистості з відзначенням кращих працівників підприємств, установ та організацій району,  святковий концерт за участю   колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців Лубенщини, тематична виставка сільських рад.

У сільських  закладах культури в день святкування та напередодні (22-25 серпня) заплановано проведення святкових концертів, тематичних вечорів, конкурсно-розважальних програм,   оглядів-конкурсів родинних колективів, спортивно-розважальних програм. Відбудеться також свято села с. Хорошки (18 серпня), с. Хитці (19 серпня), с. Вовчик (25 серпня), Снітин (25 серпня), Губському (25 серпня). Напередодні Дня незалежності розпочинається цикл творчих звітів сільських клубних закладів. Протягом 8 років творчі звіти розпочинає Березоточа, яка запрошує насолодитися мистецтвом місцевих майстрів сцени 23 серпня о 19.30.

25 серпня у с. Снітин буде проведено традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Вадима Гетьмана.