Встановлено карантинні обмеження по лейкозу – із засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Лубенській райдержадміністрації

Значну кількість тварин, позитивно реагуючих на вірусний лейкоз, виділено у ФГ «Вітас і К», с. Ісківці. Про профілактику та оздоровлення тварин говорили  на засіданні комісії ДНПК під головуванням Сергія Сіряченка.

З даного питання виступили заступник голови комісії, начальник Лубенського міськрайонного управління ГУДПСС в Полтавській області Андрій Грищук, представник ФГ «Вітас і К» Роман Кузьменко, завідуючий протиепізоотичним відділом РДЛВМ С.В. Бородай.

З метою недопущення подальшого розповсюдження збудника лейкозу, комісія вирішила з 28 лютого запровадити карантинні обмеження на товарній фермі ФГ «Вітас і К», оголошеній неблагополучною щодо лейкозу ВРХ. Було затверджено «План організаційно-господарських, ветеринарно-санітарних та спеціальних заходів по оздоровленню ВРХ від лейкозу».