З нагоди Дня молоді на Лубенщині провели творчий конкурс для дівчат

З нагоди Дня молоді на Лубенщині провели творчий конкурс для дівчат З нагоди Дня молоді у районному будинку культури відбулась цікава конкурсно-розважальна програма «Барви дівочої краси», участь в якій взяли 5 красивих, граційних, звабливих, талановитих дівчат – Білик Настя, Козак Маргарита, Чернова Тетяна, Білик Яна, Дацій Анна-Марія.

Протягом двох годин захоплюючого дійства вони демонстрували свої розумові, кулінарні, творчі здібності, яскраво представили себе та елегантно продемонстрували вишукані вечірні сукні. Цікавим видався показ конкурсантками українського національного вбрання та коментарі його елементів. За всім цим уважно стежило журі на чолі з головою – членом Національної спілки письменників України Олександром Міщенком.

Гарному піднесеному настрою сприяли виступи учасників, зразкової аматорської циркової студії «Маска», танцювальних колективів «Водограй», «Альтаїр», «Аміра», солістів Інни Аношкіної, Софії Циганіної, Ісуса Чорній, Вікторії Шоколо.

Спонсором молодіжної програми «Барви дівочої краси» виступив народний депутат України Руслан Богдан.

По закінченню цікавої розважальної програми конкурсантки, як і всі глядачі, з нетерпінням чекали підбиття підсумків. Голова журі Олександр Міщенко, оголошуючи результати змагання, відзначив, що всі дівчата продемонстрували неабиякі здібності, уміння, навички.

А тому титул «Міс Чарівність» отримала Маргарита Козак; «Міс Ніжність» - Чернова Тетяна; «Міс Елегантність» - Білик Яна; «Міс Вишуканість» - Анна-Марія Дацій. А найяскравішою в плані мистецького хисту названа Настя Білик. Святкові стрічки, букети троянд, грошові винагороди – все це стало логічним завершенням участі дівчат у конкурсно-розважальній програмі «Барви дівочої краси» з нагоди Дня молоді.

Раділи святу, підтримували учасниць, вболівали за виступ кожної голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь, дружина народного депутата України Руслана Богдана Ірина. Вони щиро привітали присутніх зі святом: «Молодість – це стан душі, це вік, коли хочеться творити, дерзати, відкривати, підкорювати. І сьогодні нам це продемонстрували чарівні лубенські красуні – яскраві представники молоді Посулля», - відзначила у виступі голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко.

А заключним акордом свята став чудовий виступ Софії Богдан.