Зі святом Трійці!

Зі святом Трійці!   Дорогі земляки! Вітаю Вас з одним з найвеличніших і найулюбленіших свят – Трійцею – святом духовного піднесення, морального очищення та єднання. Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
Трійця, або більш звичні для нас Зелені свята, прийшла до нас ще з дохристиянських часів. Саме на це свято наші далекі пращури відзначали початок літа, прикрашаючи свої домівки зеленню, свіжоскошеною травою й квітами. Це єднання з природою залишилося й до наших днів не лише доброю традицією, а й вшануванням своїх коренів.
Бажаю Вам зустріти Трійцю у піднесеному настрої, зі світлими помислами та намірами. Нехай кленовою гілочкою у Вашу оселю постукає добро, злагода та щастя. Хай у цей день зміцняться наші надії на гідне майбутнє, а Боже благословення допоможе втілити у життя найкращі замисли, щоб усі ми та наші діти щасливо жили у квітучій Україні.

Голова районної
державної адміністрації Т. П. Качаненко