Звітний концерт до Дня Соборності України

Звітний концерт до Дня Соборності України Відбулось 1-е відділення заключного концерту переможців творчих звітів закладів культури району. Свою майстерність продемонстрували аматори сцени Ісковецької, Остапівської, Окіпської, Жданівської, Духівської, Новооріхівської сільських рад, районного будинку культури.

Вокальні ансамблі «Дивосвіт», «Карпиляночка», «Корали», «Дивограй»,  Жданівського будинку культури; фольклорний колектив «Горлиця»; танцювальні - «Водограй», «Перлина», «Аміра», «Ренесанс»; лялькова студія «Гостинець»; циркова студія «Маска»; «Посульські музики»; солісти Алла Самозвон, Юрій Задорожний, Любов Соколик, Ірина Шемет, Григорій Дем’яненко, Коваленко Марія, Іван Товстоп’ят, Андрій Соколик, Іван Колєсніков, Геннадій та Катерина Васильченки, Валерій Пересада стали учасниками яскравого мистецького дійства, яке 2 години тримало у полоні  глядачів, - щирих, активних, небайдужих, вдячних.

Ведучі концерту Наталія Карпенко та Аліна Соломаха не шкодували  прекрасних поетичних та прозових слів на адресу талановитих земляків – як дорослих, так і зовсім юних. А вони, натхненні творчістю, з неабияким завзяттям демонстрували рівень виконавської майстерності, сценічної культури і артистизму.

Вдячні глядачі щиро підтримували самодіяльних артистів, нагороджуючи виступи гучними аплодисментами, які часто супроводжувались вигуками «браво».

Наступної неділі, 27 січня відбудеться 2-е відділення концерту. Запрошуємо охочих долучитися до мистецької акції, відпочити в колі щедрих на добро і талант земляків і отримати масу позитивних емоцій та вражень.