Духівська гімназія імені П.М.Рака Лубенської районної ради Полтавської області

ПОГОДЖЕНО                                                     Обговорений та прийнятий

Начальник відділу освіти                                   на загальних зборах трудового

Лубенської райдержадміністрації                     колективу Духівської гімназії

30 квітня 2020 року

Ю.М.Білокінь                      протокол  №2

Зміни та доповнення до

Колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом

працівників Духівської  гімназії імені П.М.Рака Лубенської районної ради

Полтавської області на 2018-2022 роки

с.  Духове

2020

Керуючись ст. 115 КЗпП України та ст. 24 Закону України «Про працю» та в зв’язку з необхідністю вчасної оплати праці внести зміни до Колективного договору між  адміністрацією та профспілковим комітетом Духівської гімназії Лубенської районної ради Полтавської області на 2018-2020 роки, виклавши положення у наступній редакції:

РОЗДІЛ V

Оплата праці

Роботодавець зобов’язується:

6.Відповідно до статті 115 КЗпП України сприяти своєчасній виплаті заробітної плати 15(16) та 29(30) числа кожного місяця, розпочавши зазначену виплату з 1травня 2020 року.

Зміни до Колдоговору за дорученням трудового колективу підписали:

Директор гімназії:                                                 Л.В.Хороняк

Голова профспілкового комітету                         О.В.Голуб