Інформація про залишки засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення станом на 01.12.2023

Інформація про залишки засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

Управління соціального захисту населення Лубенської районної військової адміністрації повідомляє, що станом на 01.12.2023 на залишку перебуває 5 технічних засобів реабілітації, які повернуті особами з інвалідністю, законними представниками дітей з інвалідністю та іншими окремими категоріями населення, строк експлуатації яких не закінчився, а саме:

- електроскутер                                              – 2 шт.

- багатофункціональне крісло колісне          – 1 шт.

- стійка (вертикалізатор)                                – 1 шт.

- крісло колісне з електричним приводом    – 2 шт.

При виникненні будь-яких питань щодо забезпечення технічними засобами реабілітації з числа повернутих, просимо звертатися до управління соціального захисту населення Лубенської районної військової адміністрації в м.Лубни за номером телефону: (05361) 71 817.