Ісковецький дошкільний навчальний заклад «Золота рибка»

ПОГОДЖЕНО                                                  Обговорений і прийнятий

Начальник                                                         на загальних зборах

відділу освіти                                                       трудового колективу

Протокол № 4 від 12.05.2020

Лубенської райдержадміністрації

_____________Ю.М.Білокінь

Зміни та доповнення до

Колективного договору

між адміністрацією і профспілковим комітетом

Ісковецького дошкільного навчального

закладу «Золота рибка»

відділу освіти

на 2017-2021 роки

с.Ісківці

2020

Керуючись ст.115К ЗпП України  та ст..24 Закону України  «Про оплату праці» та в зв’язку зі змінами терміну виплати заробітної плати у навчальному закладі внести зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом Ісковецького дошкільного навчального закладу «Золота рибка» відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Лубенського району Полтавської області на 2017-2021 роки, виклавши пункт 5 розділу «Оплата праці» в наступній редакції:

Розділ 6

Оплата праці

Роботодавець зобов’язується:

5. Відповідно до статті 115 КЗпП України своєчасно виплачувати заробітну плату всім працівникам закладу  дошкільної освіти по банківським картам таким чином: за першу половину місяця 15-го числа, за другу половину місяця  30 (31) числа наступного місяця розпочавши зазначену виплату з 15 травня  2020 року. При співпаданні термінів виплати авансу чи заробітної плати з вихідними днями виплачувати їх напередодні.

Зміни до колективного договору за дорученням трудового колективу підписали:

Завідувач Ісковецького ДНЗ «Золота рибка» ______            К. П. Романюта

Голова профгрупи                                                          ________         В.В. Якимовська

12 травня 2020 року