Про черговий призов громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

Н А К А З

Військового комісара Лубенського районного військового комісаріату

28.01.2020                                   м. Лубни                                                         № 12

Про черговий призов громадян

на строкову військову службу

у квітні-червні  2020 року

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на виконання Указу Президента України №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» з 01 квітня 2020  року по 30 червня 2020 року проводиться черговий призов громадян на строкову військову службу .

Явці на призовну дільницю м. Лубен та Лубенського району для призову на строкову військову службу у квітні-червні 2020 року підлягають громадяни України 2002 року народження, а також призовники 2001-1992 років народження, які втратили право на відстрочку та ті, що не були призвані з будь-яких причин раніше, наказую:

1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до призовної дільниці Лубенського районного військового комісаріату за адресою : м. Лубни, вул. Монастирська  б. 38, у визначений час та документами, що зазначені в повістці.

2. Громадяни, які з будь-яких причин не отримали повісток про виклик до призовної дільниці, повинні з’явитись до Лубенського районного військового комісаріату в період з 01 по 10 квітня 2020 року, маючи при собі документи, що посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу та тимчасово перебувають на території м. Лубен та Лубенського району, зобов’язані негайно прибути за місцем реєстрації та з’явитись в місцевий військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. Громадяни, що ухиляються від призову та ті, що не з’явились до військового комісаріату за повістками несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Лубенського районного військового комісаріату.

Військовий комісар Лубенського районного військового комісаріату

підполковник                                                         В.ПИЦЯК