Про пільги на житлово-комунальні послуги окремим категоріям громадян з урахуванням доходу

Про пільги на  житлово-комунальні послуги окремим категоріям громадян з  урахуванням доходу

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 389 (зі змінами).

Категорії пільговиків, які мають право на користування пільгами на оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням доходу:

— учасники війни;

— особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;

— жертви нацистських переслідувань;

— багатодітні сім’ї;

— пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

— пенсіонери, які раніше працювали медичними і фармацевтичними працівниками у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у таких населених пунктах;

— пенсіонери, які раніше працювали у бібліотеках у сільській місцевості та селищах міського типу і проживають у них;

— пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у сільській місцевості і селищах міського типу і проживають у них;

— пенсіонери, які працювали у сфері захисту рослин у сільській місцевості і проживають там;

— діти війни.

Пільги надаються протягом дванадцяти місяців, якщо середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

З 1 січня 2018 року розмір податкової соціальної пільги складає 2470 грн.

Сім’ї, в яких середньомісячний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу перевищує  величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, можуть звернутися за житловою субсидією.

За додатковими роз’ясненнями щодо користування пільгами звертатися за телефоном 71-817 або безпосередньо до управління соціального захисту населення Лубенської райдержадміністрації за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, кім. № 8.