Про проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації № 109 від 23.03.2018

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

23.03.2018                                                м. Лубни                                         № 109

Про проведення оцінки корупційних

ризиків в районній державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 13, 39, 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від  15.03.2018 № 204 ,,Про затвердження антикорупційної програми Полтавської обласної державної адміністрації на 2018 рік”, керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженою рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848:

1. Провести до 28 березня 2018 року оцінку корупційних ризиків в районній державній адміністрації.

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (Рак Т.О.) вжити організаційно - підготовчих заходів щодо проведення оцінки корупційних ризиків в районній державній адміністрації.

3.  Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

невідкладно проаналізувати зовнішнє та внутрішнє середовище підрозділів на предмет виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності структурного підрозділу;

надати юридичному сектору апарату райдержадміністрації інформацію щодо виявлених корупційних ризиків в структурних підрозділах райдержадміністрації до 30 березня 2018 року для узагальнення та включення їх до внутрішніх планів щодо запобігання та протидії корупції на 2018 рік.

4. Відділу внутрішньої політики та контролю апарату    райдержадміністрації (Бутрим Т.О.) розмістити на офіційному веб–сайті райдержадміністрації це розпорядження.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14.03.2017 № 111 «Про проведення оцінки корупційних ризиків в райдержадміністрації».

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

районної державної

адміністрації                                                                 Т.КАЧАНЕНКО