Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Лубенській районній державній (військовій) адміністрації 27.10.2023

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Лубенській районній державній (військовій) адміністрації

Розпорядженням    № 94 від 31.08.2023  «Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Лубенській районній державній (військовій) адміністрації» затверджено посадовий склад та Положення про Раду.

Розпорядженням   № 100  від 12.09.2023  «Про затвердження персонального складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Лубенській районній державній (військовій) адміністрації» затверджено персональний склад Ради.

Склад  Ради - 16 осіб, з них внутріщньо   переміщені  особи – 8, представники громадських об’єднань – 1, представники структурних підрозділів Лубенської райдержадміністрації – 7.

Голова Ради ВПО,

внутрішньо переміщена особа