Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2017 році

Санаторно-курортне оздоровлення

пільгових категорій громадян у 2017 році

Одним із напрямів соціального захисту населення гарантованих державою є забезпечення санаторно-курортним лікуванням пільгових категорій громадян.

Для оздоровлення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії у 2017 році виділено 173,2 тис. грн. для укладення трьохсторонніх договорів із 33 постраждалими особами та санаторно-курортними закладами та 10,8 тис. грн. для санаторно-курортного лікування 1 дитини з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Укладено договори із санаторіями ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова», курорт Куяльник, Волинський обласний санаторій «Лісова пісня», ПрАТ «Трускавецькурорт» санаторій «Кристал»  м. Трускавець, Медцентр «Нові Санжари», ДП «Санаторій «Конча-Заспа» м.Київ, ДП «Санаторій «Сонячне Закарпаття», ДП «Південь-Курорт-Сервіс», с.Сергіїівка, Одеської області, ДП «Клінічний санаторій «Роща» смт. Пісочин, Харківської області, ПрАТ «Миргородкурорт» м. Миргород, ДП «Клінічний санаторій ім..Горького»  м. Одеса, ПрАТ «Санаторій «Бердянськ». У 2017 році оздоровлено 33 особи 1 категорії та 1 дитина з інвалідністю.

Оздоровлено 1 учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 2 категорії шляхом  укладення договору з Медичним центром «Нові Санжари» за рахунок коштів районного бюджету (5250,0 грн.) з доплатою за рахунок власних коштів пільговика.

Особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства забезпечуються путівками до санаторно-курортних закладів, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України та за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів». Обсяг асигнувань, передбачених для забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортним лікуванням, у 2017 році склав 65,5 тис. грн.

Для забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства  укладено договори на закупівлю 13 путівок у санаторій  ДП «Клінічний санаторій ім. Пирогова» курорт Куяльник на закупівлю 4 путівок, санаторій «Діброва» – 2 путівки, медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України – 6 путівок, ПрАТ «Санаторно-готельний комплекс» «Дніпро-Бескид» – 1 путівка.

Крім того, у 2017 році забезпечені путівками Міністерства соціальної політики України 6 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 1 учасник бойових дій, 2 члена загиблих (померлих) ветерана війни та 6 осіб з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства.

У 2017 році оздоровлено у санаторно-курортних закладах Міністерства соціальної політики України 9 ветеранів війни, в тому числі – 6 інвалідів війни (санаторій «Салют»), 1 учасника бойових дій (санаторій «Перемога»), 2 члена сім’ї померлого ветерана війни (санаторій «Перемога») та 2 особи з інвалідністю (санаторій «Батьківщина»), 2 особи з інвалідністю (санаторій «Салют»), 2 особи з інвалідністю (санаторій «Слава»).

Обсяг асигнувань, передбачених для забезпечення учасників бойових дій з числа учасників АТО санаторно-курортним лікуванням у 2017 році складав  36,2 тис. грн.  3 учасника бойових дій з числа учасників АТО оздоровлено в медичному центрі « Нові Санжари» та 3 учасника бойових дій оздоровлено в санаторії «Дніпро-Бескид»  м. Трускавець.