Снітинська ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області

Погоджено                                                                  Обговорений  та прийнятий

Начальник відділу освіти                                      на загальних зборах

Лубенської районної ради                                     трудового колективу

Полтавської області                                                    Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів

Ю.М. Білокінь                              «08» травня 2020 року

Зміни та доповнення до

Колективного договору між адміністрацією  та профспілковим комітетом  Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської  області на  2018-2022 роки.

с. Снітин

2020

Керуючись  ст. 115 КЗпП України та ст. 24 Закону України « про оплату праці» та в зв’язку з своєчасною виплатою заробітної плати, внести зміни до Колективного договору між адміністрацією  та  профспілковим комітетом  Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської  області на  2018-2022 роки, виклавши положення у наступній редакції:

РОЗДІЛ  IV

Оплата праці

Роботодавець зобов’язується:

6. Відповідно до статті 115 КЗпП України  своєчасно виплачувати  заробітну плату всім працівникам закладу освіти по банківським карткам таким чином:  12-го числа  (аванс)  і  27-го числа ( зарплата) поточного місяця розпочавши зазначену виплату з  травня 2020 року.

Зміни до Колдоговору за дорученням трудового колективу підписалися:

Директор школи                                                                      Н.В. Горбик

Голова профспілки                                                                  О.Г. Кулик

«08» травня 2020 року