Зміни та доповнення до колективного договору між відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської РДА і профспілковим комітетом працівників відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Лубенської РДА на 2017 -2021 роки

Обговорений і прийнятий

на загальних зборах

трудового колективу

11.10.2019 року

протокол № 7

Зміни та доповнення до колективного договору

між відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту

Лубенської районної державної адміністрації

і профспілковим комітетом

працівників відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту

Лубенської районної державної адміністрації

Полтавської області

на 2017 -2021 роки

м. Лубни

2019

Керуючись ст. 115 КЗпП України та ст. 24 Закону України «Про оплату праці» та в зв’язку із необхідністю вчасної оплати праці внести зміни до Колективного договору між відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації і профспілковим комітетом  працівників відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації Полтавської області на 2017 -2021 роки, виклавши положення у наступній редакції:

РОЗДІЛ V. Оплата праці

Адміністрація зобов’язується:

5.6. Відповідно до статті 115 КЗпП України сприяти своєчасній виплаті заробітної плати за першу половину місяця 21-го числа, за другу половину місяця 6 числа наступного місяця розпочавши зазначену виплату з 15 жовтня 2019 року.

Зміни до Колдоговору за дорученням трудового колективу підписали:

Начальник відділу освіти,

сім’ї,молоді та спорту                                                             Ю.М.Білокінь

Голова профспілкового комітету