Про Розподіл обов’язків між головою райдержадміністрації, першим заступником , заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації

Дата:
Номер:

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.01.2024                                       м. Лубни                                             № 1

Про Розподіл обов’язків між головою

райдержадміністрації, першим

заступником , заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації

Відповідно до статті 118 Конституції України, статей 39, 40 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», до статей 6, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,   Закону  України    «Про   правовий  режим  воєнного  стану», указів  Президента  України  від  24 лютого 2022  року  № 64/2022  «Про  введення  воєнного  стану  в  Україні»,

№ 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій»,  пункту 4 Типового регламенту місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року № 2263 (зі змінами), у зв’язку з кадровими змінами  та з метою забезпечення ефективної діяльності районної державної адміністрації:

1. Затвердити Розподіл обов’язків між головою райдержадміністрації, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату райдержадміністрації (додається).

2. Затвердити Схему взаємозаміщення розподілу обов’язків між головою, першим заступником голови, заступником голови райдержадміністрації у разі їх відсутності (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження начальника райвійськадміністрації від 05.05.2023 № 52 „Про функціональні повноваження голови райдержадміністрації, першого заступника, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації”.

Начальник районної

військової  адміністрації                                                  Сергій СІРЯЧЕНКО

ДолученняРозмір
rozpodil_obovyazkiv.doc136 КБ