Комунальне некомерційне підприємство «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області

Керуючись ст.24 Закону України « Про оплату праці » та в зв’язку із виробничою необхідністю внести зміни до Колективного договору між роботодавцем та профспілковим комітетом КНП « Лубенський районний центр ПМСД » на 2018-2022 рр., у Положення про оплату праці:

РОЗДІЛ 5

ОПЛАТА ПРАЦІ І МАТЕРІАЛЬНЕ СТИМУЛЮВАННЯ

Сторона роботодавця зобовְ’язується:

П.5.1. Доповнити підпунктом 5.1.1. в такій редакції:

- При наявності фонду заробітної плати та з метою диференціації заробітної плати встановити розмір тарифного розряду в розмірі мінімальної заробітної плати для категорій працівників з вищою немедичною освітою, у яких розмір посадового окладу за тарифним розрядом менший за мінімальну заробітну плату, встановлену чинним законодавством України і які займають посаду відповідно свого кваліфікаційного рівня.

В Розділі ІІ Положення про преміювання працівників (дод.8) одним з показників якості діяльності визначити:

- показник кількості та вікової структури пацієнтів, які заключили договір про медичне обслуговування.

Зміни до Колективного договору за дорученням трудового колективу підписали:

В.о. головного лікаря                                                                    В.В. Шупейко

Голова профкому                                                                           В.М. Крят

04.02.2020