Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 04 січня по 09 січня 2022 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації

з 04 січня  по 09 січня 2022 року

10:00

Нарада з питань залучення інвестицій щодо виконання програми формування позитивного іміджу та розвитку міжнародного співробітництва в Полтавській області на 2022-2023роки.

14:00

Нарада з питань підготовки звітів роботи Лубенської райдержадміністрації за 2021 рік.

09:00

Нарада  з питань проведення конкурсів на державну службу в 2022 році.

13:00

Нарада з питань не допущення загибелі людей на водоймах в зимовий період.

09:00

Нарада з питань забезпечення паливно мастильними  матеріалами та піщано-сольовою сумішшю організацій які надають послуги з розчищення снігу.

13:30

Нарада з питань розгляду звернень громадян, що потребували додаткового часу.

Протягом тижня

Забезпечення проведення гарячої телефонної лінії за участю керівництва райдержадміністрації згідно графіків.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій та пільг на оплату комунальних послуг.

Протягом тижня

Організація інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо організації санаторно – курортного лікування пільгових категорій громадян.

Керівник  апарату

райдержадміністрації                                                                      О. ПІРОВА